Dane katalogu

Statystyki archiwum wydań

Przejrzysty obraz rzeczywistej zawartości migawki: kanałów, plików, platform, aktywności i stanu źródeł.

Utworzono migawkę 12 paź 2026Zakres indeksu 20 cze 2016 – 24 wrz 2026
14projekty
693wydania
3391pliki do pobrania
67 347 863zapisane pobrania upstream
491stabilne
202wstępne

Aktywność miesięczna

Wydania opublikowane w ostatnich dwunastu miesiącach kalendarzowych migawki.

StabilneWydanie przedpremierowe

Przegląd projektów

Liczby i tempo opisują zindeksowaną publiczną historię wydań każdego projektu.

ProjektwydaniaKanały wydańpliki do pobraniazapisane pobrania upstreamZindeksowana historiaŚredni odstęppliki / wydanie
OrcaSlicer7947 stabilne32 wstępne3549 238 25116 lip 2022→7 lip 202618,6 dni4,5
Bambu Studio7962 stabilne17 wstępne39818 530 99317 lip 2022→22 wrz 202619,6 dni5
PrusaSlicer186138 stabilne48 wstępne10915 354 62920 cze 2016→21 wrz 202620,2 dni5,9
UltiMaker Cura9559 stabilne36 wstępne44624 507 6302 sie 2016→25 cze 202638,4 dni4,7
SuperSlicer10146 stabilne55 wstępne382831 61226 lip 2018→19 lis 202526,7 dni3,8
QIDI Slicer2323 stabilne0 wstępne95307 81210 cze 2023→4 wrz 202537,1 dni4,1
Creality Print3433 stabilne1 wstępne1557 286 37826 wrz 2023→24 wrz 202633,2 dni4,6
QIDI Studio2727 stabilne0 wstępne124465 9873 wrz 2024→6 sie 202627 dni4,6
ELEGOO Slicer108 stabilne2 wstępne4155 70120 gru 2024→3 wrz 202669,1 dni4,1
Snapmaker Orca3526 stabilne9 wstępne259488 29713 sie 2024→21 wrz 202622,6 dni7,4
Flash Studio86 stabilne2 wstępne17190328 maj 2026→1 wrz 202613,8 dni2,1
FLSUN Slicer1111 stabilne0 wstępne2095 72030 maj 2024→13 lis 202553,2 dni1,8
Sovol OrcaSlicer44 stabilne0 wstępne498456 mar 2025→8 wrz 202562,1 dni1
Slic3r11 stabilne0 wstępne5173 10510 maj 2018→10 maj 2018Brak danych5

Pokrycie platform

Pliki są klasyfikowane na podstawie opublikowanych nazw. Jedno wydanie może zawierać kilka plików dla platformy.

Pokrycie platform

  1. Linux1387
  2. Windows1033
  3. macOS892
  4. Nie określono platformy79

Pokrycie procesorów

  1. Nie określono w nazwie pliku1719
  2. Intel / AMD 64-bit1141
  3. ARM64252
  4. 32-bit141
  5. Universal138

Typy pakietów

  1. Archiwum1946
  2. Inne1174
  3. Instalator271
ProjektWindowsmacOSLinuxNie określono platformy
OrcaSlicer11211810519
Bambu Studio154821611
PrusaSlicer27618660722
UltiMaker Cura14118210617
SuperSlicer979318111
QIDI Slicer3735230
Creality Print4063511
QIDI Studio5331391
ELEGOO Slicer152060
Snapmaker Orca85651054
Flash Studio7811
FLSUN Slicer12800
Sovol OrcaSlicer4000
Slic3r0122

Zindeksowane osie czasu

Każdy znacznik to zapisane wydanie umieszczone między najstarszą i najnowszą datą całej migawki.

OrcaSlicer79
16 lip 20227 lip 2026
Bambu Studio79
17 lip 202222 wrz 2026
PrusaSlicer186
20 cze 201621 wrz 2026
UltiMaker Cura95
2 sie 201625 cze 2026
SuperSlicer101
26 lip 201819 lis 2025
QIDI Slicer23
10 cze 20234 wrz 2025
Creality Print34
26 wrz 202324 wrz 2026
QIDI Studio27
3 wrz 20246 sie 2026
ELEGOO Slicer10
20 gru 20243 wrz 2026
Snapmaker Orca35
13 sie 202421 wrz 2026
Flash Studio8
28 maj 20261 wrz 2026
FLSUN Slicer11
30 maj 202413 lis 2025
Sovol OrcaSlicer4
6 mar 20258 wrz 2025
Slic3r1
10 maj 201810 maj 2018

Rekordy migawki

Najwięcej plików do pobrania
Snapmaker Orca nightlybuild

52 pliki do pobrania

Otwórz wydanie ↗
Największy opublikowany plik
Bambu_Suite_Public_MAC_01.03.00.01.dmg

794,9 MiB · Bambu Studio

Oficjalny projekt ↗
Najwyższy zapisany licznik pliku
UltiMaker-Cura-5.6.0-win64-X64.exe

1 384 097 pobrań w migawce

Oficjalny projekt ↗

Kontrole źródeł

Aplikacja czyta zapisany katalog; te daty pokazują ostatnią udaną kontrolę upstream.

OrcaSlicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Bambu Studio
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
PrusaSlicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
UltiMaker Cura
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
SuperSlicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
QIDI Slicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Creality Print
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
QIDI Studio
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
ELEGOO Slicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Snapmaker Orca
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Flash Studio
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
FLSUN Slicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Sovol OrcaSlicer
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026
Slic3r
Stan
Aktualne
Ostatnia udana kontrola
12 paź 2026