Catalogusinzichten

Statistieken van het releasearchief

Een transparant overzicht van wat echt in deze momentopname staat: releasekanalen, bestanden, platforms, activiteit en bronstatus.

Momentopname gemaakt 12 okt 2026Geïndexeerd datumbereik 20 jun 2016 – 24 sep 2026
14projecten
693releases
3.391downloadbare bestanden
67.347.863geregistreerde upstream-downloads
491stabiel
202prerelease

Releaseactiviteit per maand

Gepubliceerde releases in de laatste twaalf kalendermaanden van de momentopname.

StabielPre-release

Overzicht per project

Aantallen en tempo beschrijven de geïndexeerde openbare releasegeschiedenis van elk project.

ProjectreleasesReleasekanalendownloadbare bestandengeregistreerde upstream-downloadsGeïndexeerde geschiedenisGemiddelde tussenruimtebestanden / release
OrcaSlicer7947 stabiel32 prerelease3549.238.25116 jul 2022→7 jul 202618,6 dagen4,5
Bambu Studio7962 stabiel17 prerelease39818.530.99317 jul 2022→22 sep 202619,6 dagen5
PrusaSlicer186138 stabiel48 prerelease1.0915.354.62920 jun 2016→21 sep 202620,2 dagen5,9
UltiMaker Cura9559 stabiel36 prerelease44624.507.6302 aug 2016→25 jun 202638,4 dagen4,7
SuperSlicer10146 stabiel55 prerelease382831.61226 jul 2018→19 nov 202526,7 dagen3,8
QIDI Slicer2323 stabiel0 prerelease95307.81210 jun 2023→4 sep 202537,1 dagen4,1
Creality Print3433 stabiel1 prerelease1557.286.37826 sep 2023→24 sep 202633,2 dagen4,6
QIDI Studio2727 stabiel0 prerelease124465.9873 sep 2024→6 aug 202627 dagen4,6
ELEGOO Slicer108 stabiel2 prerelease4155.70120 dec 2024→3 sep 202669,1 dagen4,1
Snapmaker Orca3526 stabiel9 prerelease259488.29713 aug 2024→21 sep 202622,6 dagen7,4
Flash Studio86 stabiel2 prerelease171.90328 mei 2026→1 sep 202613,8 dagen2,1
FLSUN Slicer1111 stabiel0 prerelease2095.72030 mei 2024→13 nov 202553,2 dagen1,8
Sovol OrcaSlicer44 stabiel0 prerelease49.8456 mrt 2025→8 sep 202562,1 dagen1
Slic3r11 stabiel0 prerelease5173.10510 mei 2018→10 mei 2018Niet beschikbaar5

Platformdekking

Downloadbare bestanden worden op basis van hun gepubliceerde bestandsnaam ingedeeld. Een release kan meerdere bestanden per platform hebben.

Platformdekking

  1. Linux1.387
  2. Windows1.033
  3. macOS892
  4. Platform niet vermeld79

Processordekking

  1. Niet vermeld in bestandsnaam1.719
  2. Intel / AMD 64-bit1.141
  3. ARM64252
  4. 32-bit141
  5. Universal138

Pakkettypen

  1. Archief1.946
  2. Overig1.174
  3. Installatieprogramma271
ProjectWindowsmacOSLinuxPlatform niet vermeld
OrcaSlicer11211810519
Bambu Studio154821611
PrusaSlicer27618660722
UltiMaker Cura14118210617
SuperSlicer979318111
QIDI Slicer3735230
Creality Print4063511
QIDI Studio5331391
ELEGOO Slicer152060
Snapmaker Orca85651054
Flash Studio7811
FLSUN Slicer12800
Sovol OrcaSlicer4000
Slic3r0122

Geïndexeerde projecttijdlijnen

Elke markering is één opgeslagen release, geplaatst tussen de oudste en nieuwste datum van de hele momentopname.

OrcaSlicer79
16 jul 20227 jul 2026
Bambu Studio79
17 jul 202222 sep 2026
PrusaSlicer186
20 jun 201621 sep 2026
UltiMaker Cura95
2 aug 201625 jun 2026
SuperSlicer101
26 jul 201819 nov 2025
QIDI Slicer23
10 jun 20234 sep 2025
Creality Print34
26 sep 202324 sep 2026
QIDI Studio27
3 sep 20246 aug 2026
ELEGOO Slicer10
20 dec 20243 sep 2026
Snapmaker Orca35
13 aug 202421 sep 2026
Flash Studio8
28 mei 20261 sep 2026
FLSUN Slicer11
30 mei 202413 nov 2025
Sovol OrcaSlicer4
6 mrt 20258 sep 2025
Slic3r1
10 mei 201810 mei 2018

Records in deze momentopname

Meeste downloadbare bestanden
Snapmaker Orca nightlybuild

52 downloadbare bestanden

Open release ↗
Grootste gepubliceerde bestand
Bambu_Suite_Public_MAC_01.03.00.01.dmg

794,9 MiB · Bambu Studio

Officieel project ↗
Hoogste geregistreerde bestandsteller
UltiMaker-Cura-5.6.0-win64-X64.exe

1.384.097 downloads bij momentopname

Officieel project ↗

Broncontroles

De webapp leest een opgeslagen catalogus; deze tijdstippen tonen de laatste geslaagde upstream-controle.

OrcaSlicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Bambu Studio
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
PrusaSlicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
UltiMaker Cura
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
SuperSlicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
QIDI Slicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Creality Print
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
QIDI Studio
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
ELEGOO Slicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Snapmaker Orca
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Flash Studio
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
FLSUN Slicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Sovol OrcaSlicer
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026
Slic3r
Status
Actueel
Laatste geslaagde controle
12 okt 2026